Futbol Dünyası

Futbolla ilgili her şey burada!
 
AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 
 

 işte eşleşmeler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Lionel_Messi_memo
Admin
avatar

Mesaj Sayısı : 37
Kayıt tarihi : 28/06/09
Nerden : istanbul

MesajKonu: işte eşleşmeler   Paz Haz. 28, 2009 8:17 pm

İşte devler Ligi'nde ilk eşleşmeler:

1. ÖN ELEME TURU
UE Sant Julià (Andorra) - SP Tre Fiori (San Marino)
Hibernians FC (Malta) - FK Mogren (Karadağ)

2. ÖN ELEME TURU
KF Tirana (Arnavutluk) - Stabæk IF (Norveç)
FC WIT Georgia (Gürcistan) - NK Maribor (Slovenya)
EB/Streymur (Faroe Adaları) - APOEL FC (G.Kıbrıs)
FC København (Danimarka) v Hibernians FC (Malta) - FK Mogren (Karadağ) galibi
Debreceni VSC (Macaristan) - Kalmar FF (İsveç)
FK Makedonija GP Skopje (Makedonya) - FC BATE Borisov (Belarus)
FH Hafnarfjördur (İzlanda) - FK Aktobe (Kazakistan)
FC Pyunik (Ermenistan) - NK Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
FK Ventspils (Letonya) - F91 Dudelange (Lüksemburg)
FK Ekranas (Litvayna) - FK Bakı (Azerbaycan)
FC Salzburg (Avusturya) - Bohemian FC (İrlanda)
NK Zrinjski (Bosna Hersek) - ŠK Slovan Bratislava (Slovakya)
FC International Turku (Finlandiya) - FC Sheriff (Moldova)
Rhyl FC (Galler) - FK Partizan (Sırbistan)
Wisła Kraków (Polonya) - FC Levadia Tallinn (Estonya)
PFC Levski Sofia (Bulgaristan) v UE Sant Julià (Andorra) - SP Tre Fiori (San Marino) galibi
Maccabi Haifa FC (İsrail) - Glentoran FC (K.İrlanda)

İşte UEFA Euro League eşleşmeleri:

Tobol (Kazakistan) - Galatasaray (Türkiye)
4. maç galibi V Karabağ (Azerbaycan)
Pacos de Ferreira (Portekiz) v 10. maç galibi
15. maç galibi V Juvenes/Dogana (San Marino)
Sturm V 18. maç galibi
Basel (İsviçre) - FC Santa Coloma (Andora)
Honka (Finlandiya) - Bangor (Galler)
Zilina (Slovakya) - Dacia Chişinau (Romanya)
8. maçın galibi V FK Petrovac (Karadağ)
St. Patrick's (İrlanda) V 13. maç galibi
Omonia (G.Kıbrıs) - HB (Faroe Adaları)
Gorica (Slovenya) V 2.maç galibi
Sigma (Çek Cumhuriyeti) V 23. maç galibi
Legia Varşova (Polonya) V 7. maç galibi
Falkirk (İskoçya) - Vaduz (Liechenstein)
Elfsborg (İsveç) V 5.maç galibi
Rapid Wien (Avusturya) V 6. maç galibi
Naftan (Belarus) - Gent (Belçika)
Liepajas Metalurgs (Letonya) - Dinamo Tiflis (Gürcistan)
Differdange (Lüksemburg) - Rijeka (Hırvatistan)
Suduva (Litvanya) V 21. maç galibi
3. maç galibi V HJK (Finlandiya)
Milano (Makedonya) V 9. maç galibi
20. maç galibi V Tromso (Norveç)
KR (İzlanda) - Larissa (Yunanistan)
Brondby (Danimarka) - Flora (Estonya)
Aalborg (Danimarka) - Slavija (Bosna Hersek)
Steaua Bükreş (Romanya) - Ujpest (Macaristan)
Metalurh Donetsk (Ukrayna) – 1. maç galibi
Rabotnicki (Makedonya) - Crusaders (K.İrlanda)
22. maç galibi V 14. maç galibi
NAC Breda (Hollanda) - Gandzasar (Ermenistan)
Cherno More (Bulgaristan) - Iskra-Stali (Moldova)
Kaunas (Litvanya) - Sevojno (Sırbistan)
Flamurtari (Arnavutluk) V 17. maç galibi
11. maç galibi V 12. maç galibi
Skonto Riga (Letonya) - Derry City (İrlanda)
Sliema (Malta) - M.Netanya (İsrail)
16. maç galibi V Kızılyıldız (Sırbistan)
Sarajevo (Bosna Hersek) V 19. maç galibi

1. ÖN ELEME EŞLEŞMELERİ
1. maç:
FC MTZ-RIPO Minsk (Belarus) - FK Sutjeska (MNE)
2. maç:
FC Lahti (Finlandiya) - KS Dinamo Tirana (Arnavutluk)
3. maç:
FK Vėtra (Lityanya) - CS Grevenmacher (Lüksemburg)
4. maç:
Rosenborg BK (Norveç) - NSÍ Runavík (İzlanda)
5. maç:
Haladás FC (Macaristan) - FC Irtysh Pavlodar (Kazakistan)
6. maç:
Sligo Rovers FC (İrlanda) - KS Vllaznia (Arnavutluk)
7. maç:
FC Olimpi Rustavi (Gürcistan) - B36 Tórshavn (Faroe Adaları)
8. maç:
Anorthosis Famagusta FC (G.Kıbrıs) - UN Käerjéng 97 (Lüksemburg)
9. maç:
NK Slaven Koprivnica (Hırvatistan) - Birkirkara FC (Malta)
10. maç:
FC Zimbru Chişinău (Moldova) - FC Okzheptes Kokshetau (Kazakistan)
11. maç:
Lisburn Distillery FC (K.İrlanda) - FC Zestafoni (Gürcistan)
12. maç:
Helsingborgs IF (İsveç) - FC MIKA (Ermenistan)
13. maç:
Valletta FC (Malta) - Keflavík (İzlanda)
14. maç:
FC Dinaburg (Letonya) - JK Nõmme Kalju (Estonya)
15. maç:
FK Budućnost Podgorica (Karadağ) - KSP Polonia Varşova (Polonya)
16. maç:
NK Rudar Velenje (Slovenya) - JK Trans Narva (Estonya)
17. maç:
Motherwell FC (İskoçya) - Llanelli AFC (Galler)
18. maç:
NK Široki Brijeg (Bosna Hersek) - FC Banants (Ermenistan)
19. maç:
FC Spartak Trnava (Slovakya) - FC Inter Bakü (Azerbaycan)
20. maç:
FC Dinamo Minsk (Belarus) - FK Renova (Makedonya)
21. maç:
Randers FC (Danimarka) - Linfield FC (K.İrlanda)
22. maç:
Simurq PFC (Azerbaycan) - Bnei Yehuda Tel-Aviv FC (İsrail)
23. maç:
The New Saints FC (Galler) - Fram Reykjavík (İzlanda)
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
Kullanıcı profilini gör http://footballworld.yetkinforum.biz
 
işte eşleşmeler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Futbol Dünyası :: Football :: Turnuvalar-
Buraya geçin: